סרטונים

 

 

 

 

 

 

הלהקה

אימוני הגנה ושמירה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מאמרים כלבים למסירה כלבים למכירה טיפים ועצות מבצעים מבצעים
 

 

 

 

 

 

דף הבית  | מוצרים לכלבים | מזון BLACKWOOD | גלריית תמונות | סרטונים | מבצעים | צרו קשר


כל הזכויות שמורות 2010   ©   מאלף ועד ת'

 

אילוף כלבים משמעת בסיסי ע"י מאלף כלבים

 

אילוף כלבים ע"י מאלף כלבים המשמעת חשובה לצורך תקשורת, הבנה וניהול חיים שגרתיים  וברורים לבעלים ולכלב. יכולת שליטה על הכלב והבנת חשיבה כלבית מהי.

אילוף כלבים ע"י מאלף כלבים משמעת בסיסי  כולל 7 פקודות: רגלי, שב, ארצה, אליי, הישאר, למקום ואסור/פוי.

רגלי משמעותו,  כלב הולך לצד הבעלים בקצב  שהבעלים/נוהג מכתיב. במצב זה  הכלב אינו מושך את הבעלים/נוהג  אלא להיפך.

בנוסף כולל אילוף כלבים ע"י מאלף כלבים, חינוך  צרכים, הפסקת קפיצות, נשכנות/נבחנות, לעיסת  חפצים/רהיטים והתנהגות הולמת לבית ולחוץ.

אילוף כלבים ע"י מאלף כלבים מתבצע בסביבה הטבעית של הכלב בכדי ליצור מצב שבו הבעלים והכלב נחשפים לכל תרחיש אפשרי מחיי היומיום: חציית כבישים, מפגש עם כלבים, חתולים ואנשים , התמודדות עם רעש ועוד, ושידעו להתמודד איתו בזמן אמת.

אילוף כלבים ע"י מאלף כלבים נמשך בין  שמונה לעשרה מפגשים בני שעה  וחצי לפחות, בהם אנו עובדים עם הכלב והבעלים בקצב המתאים להם וזאת עם הרבה סבלנות ומתן הסבר מפורט על כל אחת מהפעולות המתבצעות במהלך האימון. 
 

אילוף  כלבים משמעת מתקדם ע"י מאלף כלבים

אילוף כלבים ע"י מאלף כלבים זה מבוסס  על האילוף הבסיסי אך מתבצע בעבודה מרחוק, ללא רצועה. באילוף זה השליטה על הכלב הינה ברמה גבוהה ותלויה מאוד ביכולותיו  של הבעלים/הנוהג. לדוגמא: פקודות כמו  שב, ארצה, הישאר ואליי, יינתנו ממרחק של 20 מטר ויותר, ללא צורך בשילוב רצועה. 

למאלף כלבים יש ניסיון רב באילוף כלבים למטרות שמירה, הגנה וסיור. אילוף הכלבים ע"י מאלף כלבים למטרות אלה ניתן רק לאחר היכרות עם הבעלים של הכלב והבנה מעמיקה של הייעוד האמיתי של הכלב (במסגרת החוק).

בשלב הראשוני של אילוף הכלבים ע"י מאלף כלבים מתבצע אבחון של מספר ימים, בהם יגיע הכלב לכלביית מאלף ועד ת'. במסגרת האבחון אנו מחליטים האם הכלב מסוגל לעבור אילוף כלבים מסוג זה. כלב שנמצא מתאים יישאר בכלבייה למשך זמן ממושך (לא פחות מחודשיים).עם שחרור הכלב מהכלבייה יתבצע תהליך משותף עם הבעלים הכולל מספר שיעורים בהם הבעלים לומד את היכולות החדשות שיש לכלבו: הגנה אישית על הבעלים בפקודה או כתוצאה מאיום שהכלב מזהה; שמירה על 'אתרים' ע"פ דרישות הבעלים.  

בכלביית מאלף ועד ת' יעבור הכלב אילוף כלבים משמעת המתאים לייעודו החדש וכמובן אימוני הגנה שמירה במתכונת יומיומית עם מיטב המומחים בתחום. כמו כן יזכה הכלב ליחס חס ותנאי מחייה טובים במיוחד.

כלבי הגנה, כלבי שמירה, כלבי תקיפה