Keep Them Safe

אז מה בעצם מטרת הקבוצה❓
התאספנו לנו כאן אוהבי בע"ח מכל הארץ במטרה לעשות שינוי אמיתי.
אבל איך עושים שינוי שיאריך ימים❓
"הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים"
בקבוצה זו לא נעסוק בשיימינג ולא ברדיפת מתעללים למיניהם, לא נהפוך ליחידת קומנדו ובטח שלא לבית משפט.
אז מה כן נעשה❓
אנו מתכוונים, בעזרתכם כמובן, לבנות מערך מתנדבים שיעברו הדרכה ויפעלו בבתי ספר ובכל מקום שבו תהיה לנו במה. מתנדבים אלו יעבירו הדרכות והרצאות, יחלקו מדבקות, כובעים, חולצות וכוסות, והכל במטרה לחנך את ילדנו (ולפעמים גם את הוריהם) לאהבת בע"ח ושמירה עליהם.
קבוצה זו תהיה בית חם לכל תומכינו ותרכז עבורכם מידע חיוני לחירום, קישורים לרשיות וגורמי אכיפה, יעוץ משפטי וכמובן תכני העשרה בנושא גידול נכון, תזונה ורווחה של בעלי החיים שברשותכם.
כיצד אתם יכולים לעזור❓
קודם כל, עזרו לנו להפיץ ולהגדיל את הקבוצה, כוחנו טמון בגודלנו! שתפו את הקישור וצרפו כמה שיותר חברים חדשים.
חישבו כיצד כישוריכם או עיסוקכם יכולים להועיל לנו. גרפיקאים, עורכי דין, מאיירים, עיתונאים, צלמים, מובילים ונהגים הנוסעים ברחבי הארץ, בעלי כריזמה ויכולת הופעה מול קהל, כל אחד בדרך היחודית והמיוחדת שלו. (כיתבנו לנו בתגובות לפוסט)
לסיום, תודה שאתם איתנו, מחמם את הלב ומרגש לדפדף בפיד ולראות את כמות האנשים שחיות המחמד שלהם אהובות, מטופחות, מאושרות וכמובן מכניסות לביתם אור גדול.
אם אתם עוד לא חברים בקבוצה, היצטרפו בקישור הבא⬇️

FACEBOOK

קבוצת פייסבוק Keep Them Safe

הכירו את המנהלים

דיויד (דייב) פרץ

בן 41, נשוי לדהארה ואב ל-לי,מתגורר ברמת הגולן עם להקה של חמישה כלבים וחתול.
בהכשרתו מאלף כלבים מעל 15 שנים, מתמחה בפתרון בעיות התנהגות, כלבי הגנה, שמירה ופטרול.
🔹️בעל נסיון רב בהכשרת כלבים וכלבנים בארץ ובחול, עבודות מאתגרות במיוחד…
🔹️יזם קורסים לנוער בסיכון בשיתוף משרד הרווחה בבית שמש שבסופו יצאו מאלפים מהמובילים בתחום.
🔹️ב 2018 פתח את חברת DSP-Smart Dog Products חברה לפיתוח וייצור מוצרים חכמים לכלבים בניהם הקולר החכם – קולר נקודות הלחיצה שמשגע את עולם הכלבנות, רצועות אילוף מיוחדות ועוד מוצרים שעתידים לצאת בקרוב.
🔹️במרץ 2021 יפתח ביה"ס למאלפים במרכז הארץ עם המורים המובילים בתחום.
ממקימי הקבוצה "Keep them safe "
בבעלותו : israeldogtrainer.com
DSP-Smart Dog Products
David Perez System
מאלף ועד ת'
https://instagram.com/israeldogtrainer?igshid=1xgwwl4p569c5

עופר סיקולר

 בן 45 ממיתר, נשוי לגל ואבא ליהונתן ורז. מאלף כלבי הרחה וכותב מאמרים בתחום, עוסק גם בטיפול בילדים בעזרת כלבים ביחד עם אישתי (פסיכולוגית) בשיטה ייחודית אותה פיתחנו, לומד לתואר ראשון בחינוך בלתי פורמלי והוראה, יוזם ושותף במספר פרוייקטים מיוחדים לקידום נושאים חשובים/לטובת הקהילה. ביחד עם דייב פרץ הקמתי את הקבוצה הזאת במטרה לעשות שינוי אמיתי.
אני חי ונושם בע"ח, מחובר לטבע ולסביבה ומאמין שבידנו הכוח להשפיע ולשנות בתנאי שנעשה זאת בצורה מושכלת, בדרך ארץ, ובהתמדה רבה.

עו"ד אייל דביר

שמחים לבשר לכם על הצטרפות חבר חדש לצוות המנהלים של הקבוצה, עו"ד אייל דביר. אייל בן 46 , נשוי ואב לשלושה הוא קצין משטרה בגמלאות. את שירותו במשטרה החל כלוחם וכלבן בימ"מ, בין תפקידיו במשטרה שימש כקצין חקירות סייבר ביחידת להב, קצין כלבנים ארצי, קצין חקירות ארצי בנושא צער בעלי חיים וסגן ראש מדור הגנת הסביבה. אייל בעל תואר שני במשפטים ואת התמחותו עשה בתביעות פלילי. בשנת 2019 הוציא אייל את ספרו האוטוביוגרפי "נעול על מטרה" שאת מסריו הוא מפנה בעיקר לבני נוער שזקוקים לחיזוק האמונה בעצמם, כוח הרצון והנחישות. בעקבות הוצאת הספר אייל מרצה בפני בני נוער ברחבי הארץ. ניסיונו הרב של אייל בתחום והכרת כל גורמי האכיפה והעמותות הפועלות בארץ ללא ספק יהוו חיזוק משמעותי לקידום יעדי הקבוצה. בהצלחה לכולנו https://www.facebook.com/groups/346577469910217/?ref=share

DSP מממנת ותומכת ראשית בפעילות קבוצת Keep them safe.
בעת רכישת מוצרי הקבוצה אתם מסייעים לנו בהעלאת
המודעות בנושא שמירה על בעלי חיים ומימון פעילויות שונות. 
כל רכישה מקדמת אותנו צעד קדימה אל עבר המטרה שהצבנו. 
תודה חברים יקרים, מקווים שתהנו מהמוצרים.

DSP – keep them safe 🐾

נגישות